EXAMEN PTE 23 FEBRUARIE 2019

REZULTATE AICI:

LEGENDA:

A: PASS WITH DISTINCTION ( Promovare cu distinctie)

B: PASS WITH MERIT (Promovare cu merite)

C: PASS (Promovat)

U: FAIL (Nepromovat)

4061: A2

4062: B1

4062: B2

Examenul international de limba engleza va avea loc la sediul Centrofis, din strada Mihai Viteazul nr. 164 si se va desfasura dupa urmatorul program:

Examenul scris va incepe la ora 9.00 elevii trebuie sa fie prezenti in sali la ora 8.30. Candidatii trebuie sa aiba asupra lor actul de identitate cu care s-au inscris la examen (certificat de nastere + carnet de elev cu poza, sau buletin), un pix albastru normal (fara gel).

Candidatii nu au voie cu telefoane mobile sau alte dispozitive care ar putea fi considerate surse de inspiratie. Orice astfel de dispozitiv gasit asupra unui candidat va duce la eliminarea acestuia din examen, fara restituirea taxei de inscriere.

Examenul oral va avea loc dupa terminarea examenul scris, se va respecta programarea, iar candidatii se vor prezenta cu 10-15 minute inainte.

Lista cu programarile la examenul oral aici.